Anahtar Teslim İnşaat Hizmetinde Profesyonel Çözümlerimiz ile Yanınızdayız.

0545 974 85 19
Tahtakale Mah. Vatan Cad. No:17/1 Avcılar/İSTANBUL
info@panuzemin.com

Epoksi Zemin Kaplama

Epoksi Zemin Kaplama
Bizimle çalışmak veya detaylı bilgi almak için hemen arayın!
0545 974 85 19


Epoksi zemin kaplama, beton yüzeylerini muhafaza etmek ve ömrümü uzatmak maksadıyla zemine uygulanan kimyevi tesirlere dayanıklı, renkli, dekoratif kimyasal bir reçinedir.Epoksi zemin kaplama, beton yüzeylerini muhafaza etmek ve ömrümü uzatmak maksadıyla zemine uygulanan kimyevi tesirlere dayanıklı, renkli, dekoratif kimyasal bir reçinedir.Epoksi zemin kaplama bununla birlikte zemin yüzeyin rengine göre oluşturulan dekoratif özelliği ön planda olan beton uygulamalarıdır.Kimyasal ve mekanik tesirlere dayanıklı olup hafif desenli ve kolay temizlenebilir yüzeye sahiptir. Suya dayanıklı oluşu ve her renk alternatifinin fazla oluşu kaplamalarda tercih edilmesini daha da arttırmaktadır.
Epoksi Zemin Kaplama Özellikleri
Derzsiz ve ek yeri olmadan uygulanabilir, toz tutmaz kolay temizlenir, hijyeniktir, aşınma ve darbelere karşı üstün dayanıklıdır, asitler ve kimyasal etkililere karşı üstün dayanım sağlayan epoksi zemin kaplama sistemidir.

Adres

Tahtakale Mah. Vatan Cad. No:17/1 Avcılar/İSTANBUL

İletişim Numarası

0545 974 85 19

E-Mail

info@panuzemin.com

Sizi Arayalım!

Yeni inşaat işleriniz, çözüm arayışı veya önerilerinizi aşağıdaki formu doldurarak veya iletişim kanallarımızdan bize ulaştırabilirsiniz.